Mbretit nuk i ndahen ‘problemet’, stilolapsi për të firmosur dokumentet lëshon bojë, momenti kur Charles nervozohet (VIDEO)

Mbreti Charles është përballur me një tjetër moment të sikletshëm. Në disa video të publikuara në media të huaja duket edhe revoltimi i mbretit Charls.

Ai u zemërua për shkak të një stilolapsi që ishte thyer dhe mbante bojën.

Charls u shfaq i tronditur nga pikimi i bojës ndërsa përpiqej të nënshkruante një libër në fund të vizitës së tij.

I irrituar ai u shpreh: “Unë nuk mund ta duroj këtë gjë të mallkuar”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com