Mbyllen aeroportet në Spanjë, një raketë kinezë bie në Tokë në mënyrë të pakontrolluar

Hapësira ajrore disa aeroporte në Spanjë është mbyllur mes paralajmërimeve se mbetjet e një raketë kineze do të binin në Tokë. Autoritetet mbyllën përkohësisht hapësirën ajrore mbi aeroportet e Barcelonës, Tarragona, Reus dhe Ibiza, thanë raportet.

Një trajektore e përditësuar e mbeturinave tregoi se ato do të fluturonin mbi pjesë të Evropës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts