Mbyllet procesi i Primareve për zgjedhjet në bashkinë Kukës, ja kush është emri fitues

mbyllet procesi i primareve per zgjedhjet ne bashkine kukes ja kush eshte emri fitues

Emri Vata është kandidati fitues në Primaret e zhvilluara sot për zgjedhjet në bashkinë e Kukësit. Kujtojmë se procesi u aplikua me parimin një anëtar një votë, për përzgjedhjen e kandidatit, që do të përfaqësojë Berishën në zgjedhjet e datës 24 Shtator 2023.

  • foto galeri

Procesi i votimit filloi në orën 08:00 dhe përfundoi në orën 18.00

Emrat e kandidatëve në garë ishin:

1- Ardian Sokol Elezi

2- Emri Haxhi Vata

3- Gëzim Beqir Shehu

4- Uran Rakip Cengu

5- Ylber Haxhi Zeneli

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts