Mbyllet protesta, largohen Bardhi e Noka, ja ç’po ndodh para Kryeministrisë

mbyllet protesta largohen bardhi e noka ja cpo ndodh para kryeministrise
mbyllet protesta largohen bardhi e noka ja cpo ndodh para kryeministrise

Është mbyllur protesta kombëtare e opozitës, e cila nisi në orën 17:30, dhe u mbajt para Kryeministrisë.

Në këtë protestë kanë mbajtur fjalën disa nga deputetët dhe ish-deputetët e PD, e po ashtu i ’pranishëm’ ishte edhe Sali Berisha, përmes një video-konference.

Në pamjet e mëposhtme shihet momenti kur largohen Gazment Bardhi dhe Flamur Noka, dhe deputetë të tjerë, janë larguar nga Kryeministria për t’u drejtuar në selinë e Rithemelimit.

Po ashtu, edhe protestuesit janë duke u shpërndarë, ndërsa sipas informacioneve nga policia, deri më tani nuk ka asnjë person të shoqëruar për incidente gjatë tubimit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts