Me bikini e minifund, habit nusja amerikane, tërheq vëmendjen e dasmorëve me fustanet e nusërisë (FOTO)

Një e re amerikane, ka dalë jashtë rregullit klasik të dasmës.

30-vjeçarja nga Las Vegas, ka zgjedhur që të vishet në ditën e saj të shënuar me tri fustane, të ndryshme nga njëra-tjetrën.

E para ishte ai klasiku, fustani i bardhë i gjatë me vello. E dyta, ishte një veshje me motive të fustanit të nusërisë, por pjesa e poshtme, ishte minifund.

Ndërsa i treti dhe i fundit, shfaq nusen, me bikini të bardha.

“Kur njerëzit mendojnë se për dasmë duhet të kesh vetëm një veshje”, tha 30-vjeçarja.

E reja ka dashur t’i tregojë botës mesazhin: “Është dasma juaj, dita juaj e veçantë dhe vishuni aq fustane shumë fustane dhe eksperimentoni me to”, shkruan The Sun.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *