“Më ka humbur mbesa”, gjyshja ‘ngre në këmbë’ policinë, nis puna për gjetjen e 15-vjeçares

Një 62-vjeçare ka kallëzuar largimin e mbesës së saj të mitur 15-vjeçare. Policia e Tiranës është duke punuar për gjetjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasja L. D., 62 vjeçe, e cila ka kallëzuar se është larguar nga banesa mbesa e saj e mitur 15 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts