“Më ka ndryshuar shumë”, Kim Kardashian bën rrëfimin e rrallë për Kanye West pas ndarjes: Mësova të jem vetvetja pranë tij

Pavarësisht ndarjes së tyre jo aq  të mirë, Kim Kardashian “i detyrohet shumë” ish-burrit të saj.

Në një intervistë për mediat amerikane ylli 40-vjeçar tha se pavarësisht se çfarë ndodhi mes saj dhe Kanye West dhe çoi në martesën e tyre deri në fund, ajo ndihet mirënjohës ndaj tij, pasi ai i mësoi asaj shumë gjëra.

“Në këtë pikë – dua të falënderoj Kanye. Duke qenë në një lidhje me të për një dekadë më ka ndryshuar shumë si person. Ai është një njeri që nuk kujdeset aspak të pëlqehet nga të tjerët, në përgjithësi nuk i intereson opinionet përreth tij. Ai kujdeset të jetë i vërtetë me veten. Ai më mësoi. Në fakt, ai e bëri atë në mënyrën më të mirë, madje as duke u përpjekur. Ai më tregoi në mënyrën e tij se ne duhet të jetojmë në çdo moment dhe të jemi vetvetja ” , tha Kim Kardashian

Kim

Siç e pranoi, në të kaluarën ajo ishte shumë e shqetësuar për mënyrën sesi njerëzit e trajtojnë atë, për pamjen e saj, madje edhe për deklaratat që ajo bëri. Sidoqoftë, pranë reperit, ajo kuptoi se të gjitha këto gjëra janë aq “të vogla”, siç i karakterizoi gjatë intervistës së saj.

“Jam lodhur duke kënaqur të tjerët. Mësova para së gjithash të jem vetvetja pranë tij. Nuk ka nevojë të falënderojmë të gjithë. Sa më shumë që jam vetvetja, aq më shumë më pëlqen. Unë jetoj ashtu siç dua, kam një jetë dhe do ta jetoj ashtu siç zgjedh dhe askush tjetër ”, shpjegoi ylli 40-vjeçar i familjes Kardashian, duke theksuar se ky ndryshim në qëndrimin e saj ndaj jetës ishte ajo që më në fund e ndihmoi atë të fitonte më shumë besim në të gjitha fushat.

Ajo u paraqit për divorc në shkurt, por tha se problemet në lidhjen e tyre kishin filluar shumë kohë më parë. Ata kanë katër fëmijë së bashku dhe ndajnë kujdestarinë e North, St., Chicago dhe Psalm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *