Me kallashnikov në dorë e shqiponjën dykrenare, publikohen fotot e rralla të komandantit legjendar, Adem Jashari

me kallashnikov ne dore e shqiponjen dykrenare publikohen fotot e rralla te komandantit legjendar adem jashari
me kallashnikov ne dore e shqiponjen dykrenare publikohen fotot e rralla te komandantit legjendar adem jashari

Liria e Kosovës padyshim se është e lidhur ngushtë me emrin e komandantit legjendar, Adem Jashari.

Në ditë të dalluara e festa të rëndësishme për vendin jo rrallëherë publikohen pamje të tij.

Fotografitë e rralla të Adem Jasharit ua sjellim në 24 vjetorin e sulmit të dytë në familjen Jashari.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts