“Më kishte marrë malli për Edin”, Hashim Thaçi nga Haga flet për veten, familjen, Ramën dhe të ardhmen e Kosovës

Pas afro tri vitesh që nga arrestimi i tij nga Dhomat e Specializuara në Hagë, ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, flet nga brenda dhomave të paraburgimit. Në një intervistë për Nacionalen ai flet për veten, familjen, Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, të tashmen dhe të ardhmen e Kosovës, për domosdoshmërinë jetike të vendit që të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts