“Më pak se 2 javë dhe Shqipëria Fiton!”- Ervin Salianji: Padurimi për të votuar kundër pushtetit të Rilindjes shihet në çdo takimKandidati për deputet i Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, Ervin Salianji, deklaron se ka padurimi për të votuar kundër pushtetit të rilindjes shihet në çdo takim me qytetarët.

Shqipëria nuk do të shkojë drejt humnerës, drejt shkatërrimit, Shqipëria do të përqafojë ndryshimin, Partinë Demokratike dhe programin e saj”, theksoi Salianji.

Deklarata e plotë

Padurimi për të votuar kundër pushtetit të rilindjes shihet në çdo takim, në çdo fytyrë, në çdo fjalë të qytetarëve të Korçës. Shqipëria nuk do të shkojë drejt humnerës, drejt shkatërrimit, Shqipëria do të përqafojë ndryshimin, Partinë Demokratike dhe programin e saj. Po! Ndryshimi do të vijë e programi do të zbatohet. Unë angazhohem se do të jem në shërbim të qarkut të Korçës dhe ky është priviligji më i madh që më kanë dhënë qytetarët korçarë. Voto 9, Voto PD, për Korçën për Shqipërinë.

salianji 1

saianji2

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *