Me pranga dhe i rrethuar nga efektivët/ U arrestua pak orë më parë, momenti kur ish-ministri Ilir Beqaj largohet nga Drejtoria e Policisë

me pranga dhe i rrethuar nga efektivet u arrestua pak ore me pare momenti kur ish ministri ilir beqaj largohet nga drejtoria e policise
me pranga dhe i rrethuar nga efektivet u arrestua pak ore me pare momenti kur ish ministri ilir beqaj largohet nga drejtoria e policise

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj u arrestua pak orë më parë.

Në fillim ai ka mbërritur në Drejtorinë e Policisë, ndërsa tashmë ka dalë nga godina i shoqëruar nga efektivë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts