Me telefon duke drejtuar autobusin, gjobitet shoferi në Tiranë

me telefon duke drejtuar autobusin gjobitet shoferi ne tirane

Gjobitet me gjobë 15 000 lekë drejtuesi i një shoferi autobusi në Tiranë. Policia e Tiranës bën me dije se shoferi i urbanit është filmuar nga pasagjerët duke përdorur telefonin gjatë drejtimit të automjetit.

NJOFTIMI:

Policia Rrugore Tiranë ka ndëshkuar me masën administrative 15 000 lekë, drejtuesin e autobusit, i cili është filmuar nga pasagjerët, duke përdorur celularin gjatë drejtimit të automjetit, në kundërshtim me nenin 171 të Kodit Rrugor.  Respekto rregullat e qarkullimit rrugor, shpëto jetë!

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts