Me thuaj sa i gjatë je të të them çfarë karakteri ke, zbulojeni në këtë test

Ky test i thjeshtë është bërë nga disa studiues, të cilët janë përpjekur të bëjnë një lidhje mes gjatësisë dhe karakterit të individëve. Shikoni rezultatin më poshtë në bazë të gjatësisë:

140-150 cm

Një person i zgjuar dhe mendimtar i shkëlqyeshëm. Mendimet dhe idetë tuaja janë – gjëja më e rëndësishme. Ju pëlqen, në heshtje dhe vetmi, të mendoni për teoritë, qëndrimet dhe pikëpamjet tuaja. Ju jeni një person introvert. Ju jeni dakord me ata që duan të mendojnë dhe të mësojnë. Ju kaloni shumë kohë duke menduar për moralin. Ju përpiqeni të bëni atë që është e drejtë edhe nëse shumica nuk bien dakord me ju.

150-160 cm

Një person i zgjuar dhe filozofik, unik në një kuptim shpirtëror. Askush si ti nuk është pranë teje. Ju jeni shumë intuitiv, dhe pak i çuditshëm. Shpesh ju keqkuptojnë dhe kjo ju dhemb. Keni nevojë për hapësirë ​​personale. Ju duhet të zhvilloni krijimtarinë tuaj, kjo kërkon respekt nga të tjerët. Ju jeni një person që shihni qartë anët e errëta dhe të lehta të jetës. Ju jeni shumë emocionues.

160-170 cm

Ju jeni një person interesant dhe emocionues. Dashamir i së vërtetës. Një person i përgjegjshëm që i pëlqen të kujdeset për të tjerët. Ju besoni në punën e ndershme dhe lehtë merrni përgjegjësi. Ju keni një karakter të mirë. Ju frymëzoni besim te njerëzit e tjerë. Ju jeni një person i fortë, komunikues, i shpejtë dhe i mprehtë. Gjithmonë ka diçka interesante që mund t’ua tregoni të tjerëve. Ju jeni të dashur dhe të pranuar në shoqëri.

170-180 cm

Personi i sigurt dhe dominues. Ju jeni shumë i pavarur. Motoja juaj – “Bëni vetë”. Ju mbështeteni vetëm te vetja juaj. Ju dini si të qëndroni të fortë për veten dhe njerëzit e tjerë, ata që doni. Ju e dini atë që dëshironi dhe nuk keni frikë ta takoni. Gjithçka që ju kërkoni nga të tjerët është të jeni të sinqertë me ju. Ju jeni gati për të vërtetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts