Megan Markle shkëlqen në daljen e saj të parë pas lindjes së vajzës/ E shoqëruar nga Princ Harry takojnë kryebashkiakun e New York (Foto)

megan markle shkelqen ne daljen e saj te pare pas lindjes se vajzes e shoqeruar nga princ harry takojne kryebashkiakun e new york foto

Megan Markle dhe Princi Harry i janë bashkuar sot kryebashkiakut të New York City në daljen e tyre të parë publike që nga lindja e vajzës Lilibet.

Duka dhe Dukesha udhëtuan deri në kuvertën e shikimit të One World Trade Center për të takuar kryetarin e NYC.

Teksa përshëndeti turmën e fotografëve, Meghan tha: “Është e mrekullueshme të kthehesh faleminderit” kur u pyet nëse ishte e lumtur që ishte në New York.

Dukesha, e veshur me një veshje tërësisht të zezë me flokët e lidhur buzëqeshi dhe bëri me dorë ndërsa hyri në ndërtesë me Harryn në krah.

Harry2

Nuk dihet pse Meghan dhe Harry u takuan me demokratin, ose çfarë diskutuan gjatë takimit të tyre misterioz herët në mëngjes.

Dyshja u takuan gjithashtu me Guvernatorin e Nju Jorkut Kathy Hochul, 63 vjeç, e cila mbërriti minuta para tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts