Megaoperacioni “Flakë në det”/ Bazën e kishin në Fushë-Kuqe, zbardhen emrat e 6 të arrestuarve, mes tyre 2 ukrainas

megaoperacioni flake ne det bazen e kishin ne fushe kuqe zbardhen emrat e 6 te arrestuarve mes tyre 2 ukrainas
megaoperacioni flake ne det bazen e kishin ne fushe kuqe zbardhen emrat e 6 te arrestuarve mes tyre 2 ukrainas

Zbardhen emrat e 6 personave të arrestuar në kuadër të megaoperacionit koduar “Flakë në det”, ku mori pjesë Guardia di Finanza, DEA amerikane dhe policia shqiptare, të cilët goditën një grup kriminal në Kurbin të trafikut të drogës.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për shtetasit;

Arlind Ismailukaj, 47 vjeç, banues në Tiranë;
Armando Mema, 37 vjeç, banues në Tiranë;
Nerim Çela, 40 vjeç, banues në Fushë Kuqe, Laç;
Besnik Brokeri, 51 vjeç, banues në Vlorë;
Kyrylo Ponomarenko, 39 vjeç, banues në Ukrainë;
Kostiantyn Biellon, 44 vjeç, banues në Ukrainë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts