Meksikë, gjenden 20 trupa të pajetë në një pus

Trupat e të paktën 20 personave u gjetën në një pus në verilindje të Meksikës.

Trupat u gjetën në një pus pranë një shtëpie në qytetin Omealca, në shtetin meksikan Veracruz.

Autoritetet thanë se 20 trupa u nxorën nga një thellësi prej 30 metrash pas inspektimeve të kryera në pus.

Kanë filluar hetimet për të përcaktuar shkakun e vdekjes së 20 personave.//AA

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.