Melania “mezi” duron Trump, buzëqeshja që “nxori” zbuluar ish-Zonjën e Parë të SHBA

Ish-zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, dhuroi një “buzëqeshje” të sforcuar teksa ndodhej pranë të shoqit, Donald, në daljen e parë publike të këtij të fundit që nga muaji prill.

Ky moment është fiksuar nga kamerat, ndërsa shumica pretendojnë se Melania, mezi qëndronte pranë të shoqit.

Prej kohësh diskutohet se dyshja ka një marrëdhënie të krisur dhe qëndrojnë me njëri-tjetrin për të mos shtuar më shumë zërat në opinionin publik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *