Meloni i ‘kthen borxhin’ Ramës, e puth në faqe gjatë ceremonisë së varrimit të Silvio Berlusconit

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni ia ka ‘kthyer borxhin’ kryeministrit shqiptar Edi Rama, duke  puthur në faqe, gjatë ceremonisë së varrimit të Silvio Berlusconit.

Teksa Meloni futet në Katedralen e Milanos, ka shkëmbyer një përshëndetje të ngrohtë me kryeministrin Edi Rama, të cilin e ka përkëdhelur edhe me dashamirësi.

Pasi ka përfunduar përshëndetjen, Rama është ulur në vendin e tij, përkrah liderit të Hungarisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts