Meloni prej katër ditësh në Shqipëri, Rama shpërndan foton me kryeministren italiane: Ishte një nder!

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një foto me kryeministren italiane Giorgia Meloni.

Meloni prej disa ditësh ndodhet në Vlorë ku edhe po shijon natyrën dhe bregdetin shqiptar në shoqërinë e familjes.

“Ishte një nder”,- shkruan Rama bashkangjitur fotos së publikuar në Facebook.

Statusi:

Sorella d’Albania Fratello d’Italia

GRAZIE GIORGIA Sorella d’Albania Fratello d’Italia

GRAZIE GIORGIA È STATO UN ONORE

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts