“Mendova t’i lë të gjitha dhe të kthehem…”/ Klaudia Pepa shpërthen në lot gjatë emisionit, çfarë i ndodhi balerinës?

mendova ti le te gjitha dhe te kthehem klaudia pepa shperthen ne lot gjate emisionit cfare i ndodhi balerines
mendova ti le te gjitha dhe te kthehem klaudia pepa shperthen ne lot gjate emisionit cfare i ndodhi balerines

Ish-bashkëshortja e konkurentit të “Big Brother VIP”, Albi Nako, Klaudia Pepa së fundmi ka qenë e ftuar në italian “Verissimo”, ku ka folur më shumë për jetën e saj personale.

Mes lotësh, balerina tregoi se ka menduar që të heq dorë nga karriera e saj pasi i ati ka është sëmurë, por ka qenë pikërisht mamaja e saj që i ka dhënë forcë dhe motivim për të vazhduar para.

“Jam shumë e mërzitur sepse babai im nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Fillimisht mendova të lë çdo gjë dhe të kthehem në Shqipëri, por më pas ishte mami im që më dha forcë dhe më tha ‘jo ti duhet ta bësh’”– tha ajo.

Kujtojmë që disa vite më parë Klaudia është larguar nga Shqipëria drejt Italisë, ku jeton dhe punon.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts