Merr flakë automjeti në Tiranë, shkak një defekt teknik

Një automjet  në rrugën e Dibrës në Tiranë ka marrë flakë. Bëhet me dije se shkak është bërë një pasojë e një defekti të bombolës së gazit. Automjeti (gaz-benzinë) drejtohej nga shtetasi F.N.

Raportohet vetëm për dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.07.2023, në Rrugën e Dibrës, ka marrë flakë dhe është djegur, dyshohet si pasojë e një defekti të bombulës së gazit, automjeti (gaz-benzinë) me drejtues shtetasin F. N. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts