Merr fund misteri, dy muaj pas dasmës Arbana Osmani ndan fotot nga kurorëzimi ‘i fshehtë’ në Toskana

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka surprizuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi ka zbuluar disa foto të tjera nga dasma e saj me partnerin Eduard Grishaj, pavarësisht këmbënguljes për ta mbajtur diskret që bëri bashkë të gjithë miqtë dhe të afërmit e saj larg Shqipërisë.

Vetëm dy muaj pasi kurorëzoi lidhjen me regjisorin, Arbana ka publikuar fotot e fshehta nga ceremonia në Toskana, Itali edhe pse fillimisht ngurroi të bënte publike.

Kujtojmë se në ditën e ceremonisë, Arbana dhe Eduardi i vendosën ‘kusht’ të ftuarve ku i kërkonin që të respektonin privatësinë që ata dëshironin të kishin, dhe mos të ndanin foto nga dasma./panorama/

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts