Merr fund pritja e ëmbël/ Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, pas dy vajzave sjell në jetë një djalë (Foto)

Pas 9 muaj pritje, modelja shqiptare Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë. Emina ka sjellë në jetë vogëlushin të cilin e ka pagëzuar me emrin, Shá Yosef Nazarian. Lajmin e ka dhënë vet modelja shqiptare që jeton në SHBA më anë të një postimi në Instagram ku shkruan:

“Shá Yosef Nazarian! Zemra ime është e mbushur. Njeriu im i vogël, ju tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra dhe numri një ishte pacientët. Nuk kishte të bënte me atë se kur duhej të vinit, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj. Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë”- shkruan ajo në Instagram.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *