Mes duartrokitjeve e brohoritjeve të lojtarëve Macron kthen shishen e birrës me fund, video bën xhiron e rrjetit

mes duartrokitjeve e brohoritjeve te lojtareve macron kthen shishen e birres me fund video ben xhiron e rrjetit

Një video e presidentit francez Emmanuel Macron ka bërë xhiron e rrjetit.

Macron ndoqi finalen e ligës së regbit dhe më pas shkoi në dhomën e zhveshjes ku dhe uroi fituesit.

Mes duartrokitjeve të lojtarëve, ndryshe nga çfarë kemi mësuar ta shohim, presidenti francez ktheu një shishe birrë menjëherë (me fund).

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts