Mes luksit dhe larg nga mizoria vrastare/ Kush është gjimnastja seksi, e dashura sekrete e Putin që shijon miliardat e pasurisë në Zvicër (FOTO)

Teksa partneri i saj Vladimir Putin është duke pushtuar Ukrainën, e dashura e tij, Alina Kabaeva, është zhvendosur në Zvicër larg nga mizoria vrastare që shkatërron qytetet ukrainase. Alina Kabaeva, 38 vjeç, dyshohet se ka katër fëmijë me tiranin rus 69-vjeçar, dy djem dhe dy vajza binjake shtatëvjeçare.

Zvicra ka një histori të gjatë të sigurimit të “sekreteve” per të fuqishmit në botë. Këtu, familja e tiranit të Kremlinit nuk ka gjasa të ekspozohet.

Pretendimet për lidhjet e Putinit me Luganon u shfaqën për herë të parë shtatë vjet më parë. Në shkurt 2015, një stacion televiziv lokal raportoi se Kabeava kishte lindur në një maternitet private VIP në Sorengo, në periferi të qytetit.

Russia United Russia Congress Apr 2008
 

Kabaeva dikur pozoi pothuajse nudo për Maxim dhe u përshkrua si ‘shumë seksi’ nga një fotograf. Ka pasur shumë raporte që ajo mbante një unazë martese, por nuk kishte të dhëna për një martesë.

  • foto galeri

Ajo raportohet të ketë një flotë limuzinash Maybach në dispozicion të saj dhe është rrethuar nga një skuadër automatikësh që i takojnë rojeve të sigurisë, të cilët u panë gjatë vizitave në një kafene në Moskë.

E Dashura E Putin 6
 

Kabaeva është një nga gjimnastet më të dekoruara në historinë e gjimnastikës ritmike, me 2 medalje olimpike, 14 medalje të Kampionatit Botëror dhe 25 medalje të Kampionatit Evropian.

Shumë rusë e panë atë si arsyen e prishjes së martesës së Putinit me ish-zonjën e parë Lyudmila, 62 vjeç, nënë e dy vajzave të tij të rritura. Diktatori i Bjellorusisë fqinje, Alexander Lukashenko la të kuptohet se vendimi i divorcit të Putinit erdhi për shkak se Kabaeva ‘ushtroi presion mbi Presidentin’.

Putin Me Gruan Ludmilla

E Dashura E Putin 7

E Dashura E Putin8

Alina

Alina 2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts