Mes puthjesh dhe përqafimesh, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëlqejnë në tapetin e kuq pas 18 vitesh (Foto)

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë bërë debutimin e tyre në tapetin e kuq që nga ribashkimi si çift.

Dyshja, e njohur si “Bennifer”,  pozuan për fotografët para se të ndanin një puthje në premierën e Duelit të Fundit gjatë Festivalit të 78 -të të Filmit në Venecia të premten në mbrëmje.

Lopez , 52 vjeç, vodhi shfaqjen me një fustan të bardhë verbues, të përqafuar me figura, ndërsa Affleck , 49 vjeç, i veshur me një kostum të zi.

Kis3

Dyshja mbërritën në ngjarje me një taksi uji para se të ecnin krenarisht dorë për dore, duke shkëlqyer ndërsa e bënë këtë.

Affleck luan rolin e Kontit Pierre d’Alençon në dramën e ardhshme historike, të drejtuar nga Ridley Scott.

Epika e shekullit të 14-të, e vendosur në Francën mesjetare, luan gjithashtu Matt Damon, Jodie Comer dhe Adam Driver.

“Bennifer” së fundmi eci në tapetin e kuq së bashku gati 20 vjet më parë për premierën e filmit të tyre Gigli në 2003, kur ata ishin fejuar. Por ata u ndanë vitin e ardhshëm, duke i lënë fansat zemërthyer.

Kis2

Pothuajse dy dekada më vonë, thashethemet për ribashkimin e tyre ndezën një valë në mediat sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts