Mes shpatës dhe modës, Antonela Fiordelisi mahnit me fotot… hot
Antonela Fiordelisi është një prej femrave më seksi në Itali dhe shpeshherë pjesë e kronikave rozë. Ajo vazhdon karrierën e saj në botën e modelingut dhe është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Antonela-tifozja

Përveç botës së modës, bukuroshja ka një lidhje të ngushtë edhe me sportin, pasi ushtron sportin e skermës.

Antonela2

Disa vite më parë, ajo ka pasur edhe një flirt me futbollistin e Juventusit, Gonzalo Higuain.

Antonela1

Antonela është shfaqur së fundmi me të brendshme, duke tërbuar ndjekësit me format e saj bombastike.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.