Mesazh nga Presidenti Meta: Ngushëllimet më të sinqerta Lulzim Bashës për humbjen e rëndë të babait!
Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet kreut të opozitës Lulzim Basha për humbjen e babait. 

meta basha

“I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha!”, thuhet në mesazhin e kreut të shtetit.

Mesazhi i ngushëllimit të Presidentit 

Mësova me hidhërim për ndarjen nga jeta të z.Xhelal Basha.
I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha!
U prehtë në paqe!

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.