“Mëso të respektosh gratë”, shqiptari vret 45-vjeçarin në Itali, kamerat zbulojnë sherrin me një vajzë para lokalit. Viktima tenton të largohet, por…  

Një 45-vjeçar maroken është gjetur i vrarë me armë zjarri në makinën e tij, të parkuar në mes të rrugës, në Cornaredo të Italisë.

Mediat fqinje shkruan se autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje është një shtetas shqiptar, i cili para se ta vriste 45-vjeçarin, është dëgjuar duke bërtitur: Mëso të respektosh gratë.

Gjithçka ka ndodhur në Piazza della Libertà në Cornaredo, ku ndodhet lokali Agorà dhe kamerat e sigurisë kanë filmuar gjithë ngjarjen.

Nga pamjet shihet se marokeni ka qenë duke debatuar fillimisht me një vajzë, ndërsa shqiptari e pret jashtë. Më pas ai e sheh 45-vjeçarin teksa del, afrohet për të diskutuar, më pas largohet dhe kthehet para klubit me armë dhe e qëllon.

Viktima fillimisht ka tentuar të mbrohet me një thikë ndërsa më pas është futur në makinë për t’u larguar, por ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *