Messi nuk pret zyrtarizimin, vishet me ngjyrat e PSG, momenti kur largohet nga spitali me maskën e ekipit francez (Foto)

Lionel Messi ka qenë në Paris që nga pasditja e së martës ku kaloi ekzaminimet mjekësore dhe mbetet vetëm njoftimi nga Paris Saint-Germain për zyrtarizimin e transferimit, ndërsa për të mërkurën është planifikuar të paraqitet në një konferencë për shtyp.

Maskaa

Mundo Deportivo u gjet në Spitalin Amerikan në kryeqytetin francez, ku argjentinasi 34-vjeçar iu nënshtrua një testi mjekësor. Në fakt, kamerat e gazetës katalanase e kapën atë për herë të parë me një simbol të ekipit francez.

Për herë të parë Messi u pa me ngjyrat e Parisit, veshur me maskë mbrojtëse për koronavirusin e ekipit francez.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *