Meta dhe Kryemadhi e nisin kështu fundjavën, ja postimi që bën në rrjetet sociale Presidenti i vendit


Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e shtunë duke ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një foto në shoqërinë e bashkëshortes së tij, kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi.

Të dy të veshur sportivë, çifti Meta -Kryemadhi shfaqen krah njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe të lumtur. Ata urojnë një fundjavë të mbarë për ndjekësit.

“Ju urojmë një fundjavë të mbarë!”, shkruan Meta.

ilir meta dhe monika kryemadhi

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.