Meta rikthehet në vendlindje, publikon pamjet nga kanionet e Osumit: Ju uroj një të dielë të mbarë!
Presidenti i vendit Ilir Meta, ka zgjedhur natyrën për të kaluar një të dielë larg angazhimit publik dhe detyrave shtetërore.

meta

Meta ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” një video nga pamja e bukur mbi kanionet e Osumit.

Me sa duket presidenti ka zgjedhur të rikthehet në vendlindjen e tij këtë të dielë, për të shijuar bukuritë e shumta dhe ajrin e pastër që të ofron zona e Skraparit.

“Një të diel të mbarë ju uroj nga kanionet e Osumit!”, shkruan në mbishkrimin e pamjeve mbi Osum presidenti Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.