Meta takim me të rinjtë në Pukë: Partia e Lirisë mbështetje të fuqishme për ata që e duan vendlindjen dhe zhvillimin e saj të qëndrueshëm


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është ndalur sot në qytetin e Pukës ku ka zhvilluar një takim me të rinjtë e zonës.

ilirmeta

Në një postim në Facebook, Meta shpreh mbështetjen e Partisë së Lirisë për të rinjtë pukjanë që e duan vendlindjen e tyre dhe që duan ta zhvillojnë në mënyrë të qëndrueshme.

Postimi i Ilir Metës:

Një takim i mrekullueshëm sot në Pukë me të rinj dhe të reja. Partia e Lirisë është një mbështetje e fuqishme për të rinjtë pukjanë, që e duan vendlindjen dhe duan ta zhvillojnë atë në mënyrë të qëndrueshme.

Falenderoj Donin, Demirin dhe të gjithë bashkëmoshatarët e tyre për këtë ditë të mrekullueshme, që kaluam sot në Pukë e sidomos për idetë e tyre novatore.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com