Meta uron Nora Gjakovën për medaljen e artë: Lartëson Kosovën dhe krenarinë kombëtare

Presidenti shqiptar, Ilir Meta, uron Kosovën për fitoren e medaljes së dytë të artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”.

Meta shkruan në “facebook” se medalistja e artë, Nora Gjakova, lartëson Kosovën dhe krenarinë kombëtare.

“Medalistja e artë Nora Gjakova, lartëson Kosovën dhe krenarinë kombëtare.🥇❤️🇽🇰 Urime!👏”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.