Meta uron shqiptarët për Pashkë: Drita e Krishtit të ndriçojë përherë zemrën dhe familjet tuaja

meta uron shqiptaret per pashke drita e krishtit te ndricoje perhere zemren dhe familjet tuaja
meta uron shqiptaret per pashke drita e krishtit te ndricoje perhere zemren dhe familjet tuaja

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Pashkës.

“Në vigjilje të Pashkës së Madhe u përcjell besimtarëve të krishterë katolikë dhe ungjillorë urimin e përzemërt për sa më shumë mbarësi, paqe, begati dhe lumturi!

Drita e Krishtit të ndriçojë përherë zemrën dhe familjet Tuaja!”, shprehet Meta.

Postimi i kreut të Partisë së Lirisë Ilir Meta:

Në vigjilje të Pashkës së Madhe u përcjell besimtarëve të krishterë katolikë dhe ungjillorë urimin e përzemërt për sa më shumë mbarësi, paqe, begati dhe lumturi!

Drita e Krishtit të ndriçojë përherë zemrën dhe familjet Tuaja!

Siç na porosit edhe Papa Françesku: “Ngjallja e Krishtit është forcë dhe kurajo në momentet më të vështira”.

NGA MOT GËZUAR PASHKËN! ????????

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts