Milani me misionin titull, Pioli elozhe Bajramit: Empoli ka liderë në mesfushë


Milani luan një ndeshje të vështirë të shtunën në “San Siro” përballë Empolit. Në kuadër të kësaj sfide ka folur në një konferencë për shtyp trajneri Stefano Pioli, i cili ka dhënë një mendim për Nedim Bajramin.

pjimage (27)

“Ata janë një skuadër shumë teknike dhe luajnë me dinamizëm. Nuk është e lehtë të luash ndaj një mesfushe që ka dy liderë. Skuadra jonë e di rëndësinë e kësaj ndeshjeje dhe është e përqendruar. Mendoj që jemi përgatitur mirë në kuadër të kësaj sfide. Bajrami? Kjo është një skuadër e paparashikueshme që i pëlqejnë inkursionet e mesfushorëve dhe kualitetet individuale janë. Duhet të përgëzoj trajnerin Andreacoli për punën e bërë.”

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.