Milani nuk dorëzohet, në garë me gjigantët europian për sulmuesin e Realit të Madridit
Marko Asensio po kalon ndoshta muajt e fundit në Madrid si pjesë e Realit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se sulmuesi mund të largohet nga “Los Blancos” që në merkaton e janarit. Kërkesat për të nuk mungojnë si brenda Spanjës ashtu dhe jashtë saj.

ASENSIO 2

Në Spanjë është folur për një kalim të bujshëm në Barcelonë, me Realin që do të bënte të pamundurën që kjo të mos ndodhte.

Ndërkohë që jashtë La Liga-s, dy janë klubet që i kanë hapur dyert dhe i kanë premtuar një vend titullari, Mançester Junajtid në Premier dhe Milani në Serinë A.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com