Ministri grek në Durrës, ndërpritet energjia elektrike gjatë takimit me Fredi Belerin në burg

Gjatë takimit mes ministrit grek të Shtetit, Stavros Papastavros dhe Fredi Belerit në burg në Durrës është ndërprerë energjia elektrike.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodjana Haxhiaj. Sakaq mësohet se u tentua rikthimi i energjisë elektrike duke ndezur gjeneratorin, por rezultoi pa sukses.

[embedded content]

Kujtojmë se prej kohësh, Fredi Beleri ka kërkuar nga Gjykata leje për të bërë betimin si kryebashkiak i Himarës, i cili fitoi nga burgu votimet e 14 majit ndërsa u arrestua dy ditë para zgjedhjeve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts