Ministri nis bashkëjetesën me sekretaren që u shfaq duke u puthur

23:11 29/06/2021

Matt Hancock humbi ministrinë, por fitoi dashurinë

Ish-Ministri britanik i Shëndetësisë Matt Hanckok ka nisur bashkëjetesën me sekretaren me të cilën u shfaq duke u puthur.

42-vjeçari i ka dhënë fund martesës së tij 15-vjeçare me bashkëshorten Marta. Sipas “THE SUN”  ndarja  e tyre erdhi para se pamjet me ndihmësen të bëheshin publike në media. Burime pranë Daily Mail  thonë se bashkëshorti milioner  i Gina Coladangelo ka mbetur i tronditur  nga afera dhe ndarja e tyre pas një martese shumq vjeçare. Kjo e fundit u fotografua duke lënë shtëpinë e saj në Londër.

Matt Hancock u kap  nga kamerat e sigurisë teksa po puthej me sekretaren. Mediat angleze publikuan fotot e ish-ministrit në ambientet e punës dhe u detyrua të jepte dorëheqjen. Ajo çfarë nxiti më tepër debat në opinion publik ishte sepse ai pati kontakte të afërta fizike me ndihmësen e tij në një kohë kur nuk lejohej që njerëzit të kishin kontakte intime me një person jashtë familjes së tyre.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.