Ministria e Jashtme bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Izrael

ministria e jashtme ben njoftimin e rendesishem per shqiptaret qe jetojne ne izrael
ministria e jashtme ben njoftimin e rendesishem per shqiptaret qe jetojne ne izrael

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se është në komunikim të pandërprerë me ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Izrael si edhe me të gjithë shtetasit shqiptarë, me qëndrim të përkohshëm apo të përhershëm në Izrael.

Në një deklaratë, MEPJ u bën thirrje bashkëkombasve të ndjekin e të zbatojnë udhëzimet e sigurisë, të bëra publike së fundmi nga autoritetet vendase.

“Për çdo nevojë të mundshme të kontaktojnë në telefon dhe WhatsApp me numrat e kontaktit të ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Izrael:

???? +972 54-904-2813

dhe

????+972 54-480-6601″

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts