Miq jashtë fushe, ylli i Juventusit poston foto pas ndeshjes me Rei Manajn

Juventusi ka gjetur fitoren e parë pas 5 ndeshjesh me vështirësi ndaj Specias në transfertë me rezultatin 2-3.

242701886_154320133556686_5400268788427814261_n

Rei Manaj këtë sfidë u aktivizua për 14 minuta lojë ku nuk mundi do të lërë shenjë në këtë takim ku skuadra e Specias e vuri jo pak në vështirësi Juventusin, duke përmbysur rezultatin, por duke mos e mbajtur dot në kontroll atë fitore.

Pas ndeshjes sulmuesi i “ZonjĂ«s sĂ« VjetĂ«r”, spanjolli Alvaro Morata ka postuar nĂ« “Story” tĂ« profilit tĂ« tij nĂ« rrjetin social “Instagram” foto me sulmuesin e KombĂ«tares shqiptare dhe tĂ« Specias, Rei Manaj me mbishkrimin “Frate” qĂ« nĂ« shqip pĂ«rkthehet “vĂ«lla”.

Duket se jashtë fushe të dy sulmuesit janë shumë miq me njëri-tjetrin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *