“Mirë se vini në Shqipëri. Bukë, kripë dhe…korrupsion”- Berisha mesazh për protestën: Të gjithë bashkë më 6 dhjetor në bulevard


Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish përmes një statusi në facebook në lidhje me protestën e  6 dhjetorit në Tiranë, ditën kur do të mbahet Samiti mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor.

berisha

Berisha fton qytetarët që të bashkohen më 6 dhjetor në orën 12:00 për të protestuar në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

“Mirë se vini në Shqipëri. Bukë, kripë dhe…korrupsion i përzemërt i Edi Ramës”, shkruan Berisha në anglisht.

Statusi:

Protestojmë të gjithë bashkë

6 dhjetor, ora 12:00

Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”

318164994_726994888781616_6501676108868222132_n-354x350

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *