“Misioni vazhdon”/ Monika Kryemadhi takon ekipin e LSI në Elbasan: U përballën me dinjitet në një fushatë zgjedhore të padrejtë
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në qytetin e Elbasanit. Me anë të një postimi në Facebook, Kryemadhi thotë se fushata zgjedhore e 25 prillit ka qenjë e padrejtë.

kryemadhi

Teksa falënderon ekipin e Elbasanit për punën që kanë bërë, Krymadhi shkruan si misioni vazhdon.

“Ekipi i Elbasanit, duke u mirëpërgatitur për të ardhmen që kemi përpara. U jam thellësisht mirënjohëse, që kanë përfaqësuar vlera të larta dhe janë përballuar me dinjitet në një fushatë zgjedhore të padrejtë, duke pasur regjimin dhe bandat egërsisht kundër. Misioni vazhdon për ta bërë Shqipërinë, shtëpinë e çdo shqiptari”, shkruan Monika Krymadhi.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.