“Mjeshtëri i Madh” Ago Nezha e publicistika e tij satirike! Librat e profesorit stigmatizojnë politikanë e pushtetarët e papërgjegjshëm

NGA SEJDO HARKA/ Të shkruash për “Mjeshtrin e Madh” prof. dr. Ago Nezha është sa e lehtë, aq edhe e vështirë. Është e lehtë, për shkak se ai ka një veprimtari dhe krijimtari shumëplanëshe dhe tepër të gjerë e të larmishme. Por, për të njëjtin shkak, me që veprimtaria dhe krijimtaria e tij është shumëplanëshe dhe Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts