Modelja e akuzon, Uanda nuk përmbahet: Idiote, a ke nevojë për hartë që të dish kush është ku*va që i dërgon foto të martuarve?
Telenovela Uanda Nara-Ikardi vazhdon me “episode” gjithnjë e më të çuditshëm, që po përfshijnë njëri pas tjetrit edhe personazhe të tjerë të njohur. Vetë Uanda Nara, ka filluar të mos durojë më zërat e vazhueshëm kundër saj dhe ka zgjedhur që t’i përgjigje flakë për flakë akuzave që i bëheshin nga modelja argjentinase Alehandra Maljeti.

hfghghghh

Kjo e fundit, duke iu referuar lajmeve në mediat argjentinase, kishte akuzuara Uanda Narën që po e tepronte me nëj shfaqje, duke mos publikuar emra, edhe pse të gjithë janë të sigurt për një histori mes Mauro Ikardit dhe aktores Çina Suarez.

“Ajo që është e qartë është që kjo e Uandës është një shou, në dramën e saj vë në skenë një grua tjetër, e ekspozon pa dhënë emra dhe e bën atë objekt fyerjesh të çdo lloji. Na kthen mbrapa 100 vite”, ishte komenti i Maljetit në rrjetet sociale.

Alehandra Maljeti

I menjëhershëm ka qenë komenti i Uanda Narës si përgjigje. “A ke nevojë për emra idiote? Apo për një hartë për të ditur se kush është ku*va që i dërgon foto të martuarve! Ta dërgoj privatisht nëse je e vetmja që nuk e ka kuptuar”, ishte përgjigja e Uanda Narës.

wanda nara

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *