Moderator dhe producent! Konfirmohet zyrtarisht banori i parë i Big Brother VIP 3

moderator dhe producent konfirmohet zyrtarisht banori i pare i big brother vip 3

20:38 – 12.01.2024

Moderator dhe producent! Konfirmohet zyrtarisht banori i parë i Big Brother VIP 3


moderator dhe producent konfirmohet zyrtarisht banori i pare i big brother vip 3 1

Pak orë para ndezjes së dritave të shtëpisë më të famshme dhe më të ndjekur në Shqipëri, është konfirmuar zyrtarisht banori i parë.

Bëhet fjalë për Meriton Mjekiqin, gazetar, moderator dhe producent i njohur.

Me 12 vite karrierë ka eksperimentuar shumë në fushën e medias, ka punuar në shumë televizione të Kosovës, si gazetar, kryeredaktor dhe moderator.

Emisioni i tij aktual “Gjoni Black” është ndër më të suksesshmit në Kosovës. Program që i ka dhënë vëmendjen maksimale Meritonit, por ka zbuluar edhe shumë talente të reja në muzikë.

Në Big Brother Albania Vip 3, surprizat akoma nuk kanë filluar…

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts