Moment emocionues për Artën/ E motra i bën surprizë brenda shtëpisë së “BB VIP”, banorja respekton lojën “ngriva-shkriva”

00:47 – 04.02.2024

Moment emocionues për Artën/ E motra i bën surprizë brenda shtëpisë së “BB VIP”, banorja respekton lojën “ngriva-shkriva”

moment emocionues per arten e motra i ben surprize brenda shtepise se bb vip banorja respekton lojen ngriva shkriva
moment emocionues per arten e motra i ben surprize brenda shtepise se bb vip banorja respekton lojen ngriva shkriva

Një tjetër moment emocionues ishte për një banore tjetër të shtëpisë. Bëhet fjalë për Artën, e cila pas rrëfimit të historisë së saj, një surprizë erdhi për të.

Ishte motra e saj Ana, e cila i dha një mesazh Artës për të vazhduar lojën, teksa kjo e fundit respektoi deri në fund lojën “ngriva-shkriva”.

Ana: Mos u shkri për mua të lutem, sepse ti do të jesh fituese. Ti je për krejt kuptimet e mundshme të fjalës së mrekullueshme. Me gjykimet e tua që i ke fiks siç duhet të jenë, çoji deri në fund. Kur e bën, e bën kur duhet. Vendosja flakën shtëpisë. Nuk ke nevojë për lider, ti je lidere e vetes, je lidere e gjithë shtëpisë. Ke potencialin për të fituar motra ime dhe do fitosh.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts