Momente paniku, e reja shqiptare tentohet të rrëmbehet, autori nxjerr armën dhe kërcënon babanë dhe vëllanë e saj

Një ngjare e rëndë është shënuar në Prishtinë, ku një vajzë ka rënë pre e një tentative për ta grabitur.

Mediat kosovare njoftojnë se autori ka tentuar që ta marrë me forcë dhe ta fusë në një mjet, ndërsa përmes një arme ka kërcënuar të atin dhe vëllanë e vajzës.

“Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar. I dyshuari gjendet në arrati”, njofton policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.