Momente paniku/ Ish-lojtari i Arsenalit dërgohet me urgjencë në spital, u dyshua për…

momente paniku ish lojtari i arsenalit dergohet me urgjence ne spital u dyshua per


Momente paniku u regjistruar në duelin mes Molenbik dhe Çarleloit, i vlefshëm për futbollin belg. Ish-lojtari i Arsenalit, Adelaide, i cili është pjesë e skuadrës së Molenbik, u dërgua me urgjencë në spital pasi u rrëzua dhe kaloi dhjetë minuta pa ndjenja në fushë. 

b_240505055-780x439

Mesfushori francez, mbeti pa ndjenja pasi u godit në fytyrë me një top nga shumë pranë.  Trajneri Ferrera zbuloi se kishte frikë se ai mund të kishte pësuar një hemorragji në tru. “Jeff ishte pa ndjenja për dhjetë minuta. Kemi frikë nga gjakderdhja në tru”, ka thënë ai. 

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts