Momente paniku në Finiq, ndërpritet përkohësisht procesi, incident me një numëruese, bie nga platforma dhe lëndohet

Një incident ka ndodhur në Finiq me një nga numëruesit.

Gazetarja Shpresa Dine ka siguruar pamjet në momentet e incidentit, teksa raportoi për “BalkanWeb” se në KZAZ nr.91 është ndërprerë përkohësisht numërimi pasi një numërues është rrëzuar nga platforma ku po kryhej procesi i numërimit dhe është dëmtuar.

Ajo është dërguar për ndihmë shëndetësore, teksa shihen se njerëz të shumtë e kanë rrethuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts